Zamknij
Zamknij
Zamknij

Sprawdź nasze inne marki

Grupa Modus

Modus Invest

Realizujemy inwestycje mieszkaniowe, komercyjne, spółdzielcze i komunalne. Łączymy doświadczenie, ambicję i pasję oferując naszym klientom nowoczesne i ekologiczne budynki w wyselekcjonowanych lokalizacjach.

Przejdź do serwisu
Adwizon

Adwizon Budownictwo

Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, oferując kompleksową realizację prac budowlanych. Działamy w obszarze generalnego wykonawstwa, jak i realizacji poszczególnych etapów inwestycji.

Przejdź do serwisu
Modus nieruchomości

Modus Nieruchomości

Pośredniczymy w obrocie nieruchomościami, pomagamy w pozyskaniu finansowania inwestycji, zajmujemy się całościowym wsparciem kupujących i sprzedających. W naszym portfolio znajdziesz mieszkania, nieruchomości komercyjne i lokale usługowe.

Przejdź do serwisu

Kredyty i ubezpieczenia

Wsparcie kredytowe

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie zakupu mieszkania, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę, również w zakresie dofinasowań. W naszym zespole mamy ekspertów finansowych, którzy stawiają na znalezienie najlepszej oferty dopasowanej do Twoich potrzeb. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pomogą Ci łatwo i bezproblemowo przejść przez proces kredytowania.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w procedurach dotyczących uzyskania kredytu i chciałabyś poznać oferty skontaktuj się z nami.

Mamy ofertę dla każdego

Kredyt 2%

Kredyt Hipoteczny

Kredyt gotówkowy

Kredyt firmowy

Dostosowujemy się do potrzeb klienta, w naszej ofercie znajdziesz różne opcje dofinansowania zakupu Twojego wymarzonego mieszkania. Udzielamy bezpłatnych konsultacji finansowych, podczas których możesz obliczyć swoją zdolność kredytową lub sprawdzić, czy spełniasz warunki dostępnych programów rządowych. Po krótkiej rozmowie jesteśmy w stanie znaleźć najlepszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i opowiedzieć o warunkach kredytowania.

Przeprowadzamy naszych klientów przez przez cały proces kredytowania, co sprawia, że wszystko jest proste i przejrzyste.

Mask Group 8

Oblicz zdolność kredytową

Dochód netto
Okres kredytowania
Kwota kredytu
Obciążenia
Liczba kredytobiorców
Zamknij

To już tylko krok.
Wypełnij ostatnie pola w formularzu

Imię i nazwisko *

E-mail *

Numer telefonu

Zamknij

Dziękujemy!

Wkrótce poinformujemy Cię o wyliczeniach Twojej zdolności kredytowej

Ubezpieczenia

Stawiamy na komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego w naszej ofercie znajdziesz również ubezpieczenia.

Zapewniamy szeroki wachlarz polis ubezpieczeniowych, abyś mógł wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Wiele instytucji finansowych wymaga posiadania ubezpieczeń, aby udzielić kredytu, więc jeśli jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości u nas możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Współpracujemy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi.
Poznaj dostępne warianty ubezpieczeń
kontaktując się z nami!

Kilka słów od eksperta

Kompleksowe wsparcie

Zapewniam bezpłatne i kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu kredytowego - od wykonania analizy zdolności kredytowej, przez doradztwo w wyborze najlepiej dopasowanej oferty, aż do przejścia całej procedury kredytowej skutecznie i bez problemu.

Dobre relacje

Dobre relacje i uczciwość w pracy z Klientem są dla mnie priorytetem.

Pomagam spełniać marzenia

Poprzez swoją pracę zawodową pomagam spełniać marzenia o własnym mieszkaniu, domu. Towarzyszy temu duża satysfakcja, ale także odpowiedzialność.

Wiedza

Moja wiedza, znajomość rynku finansowego jak i mieszkaniowego oraz umiejętności negocjacyjne, gwarantują najlepsze rozwiązania dopasowane do potrzeb i sytuacji Klienta.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami!

  modus_invest

  Aleksandra Ellwart

  Aleksandra
  Ellwart

  Porozmawiajmy!


  Szukasz swojego miejsca lub chcesz
  inwestować w nieruchomości? Napisz do nas!


  tel:


  + 48 796 521 424


  e-mail:


  a.ellwart@grupamodus.pl

  Formularz kontaktowy

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Numer telefonu

  Treść wiadomości

  Przynajmniej jedno pole zawiera błąd. Proszę sprawdzić wpisaną treść i spróbować ponownie.