Zadzwoń do nas

O INWESTYCJI

Pierwsza butikowa inwestycja w Rumi o tak wysokim standardzie wykończenia.

Inwestycja Żwirki i Wigury 43 w Rumi to idealne miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość natury, jak również dla tych, którzy nie chcą rezygnować z zalet życia w mieście.

Mieszkania o metrażach od 43 m2 do 78 m2 spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Nowa inwestycja powstaje w stale rozwijającej się dzielnicy Rumi, która sąsiaduje z rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową, jak i głównymi ciągami komunikacyjnymi.

about

Prestiż w zasięgu Twojej ręki

Żwirki i Wigury 43 to 4-kondygnacyjny budynek z halą garażową i windą. To jedyna butikowa inwestycja w Rumi o tak wysokim standardzie.

Wszędzie blisko

Żwirki i Wigury 43 znajduje się w centrum Rumi. Dzielnica ta ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową, jak i drogową.

Mieszkaj wśród zieleni

Inwestycja Żwirki i Wigury 43 zlokalizowana jest wśród terenów zielonych, co stanowi idealne rozwiązanie dla osób ceniących aktywny tryb życia. Dodatkowym atutem jest prywatna, wewnętrzna siłownia tworzona przy współpracy z #bochenkotrenuje.

inwestycja_03

Inteligentne i oszczędne mieszkania

Spraw, by Twoje mieszkanie stało się #smart z Appartme

Wszystkie mieszkania Żwirki i Wigury 43 zostały przystosowane pod montaż systemu automatyki mieszkaniowej Appartme, który pozwala na sterowanie swoim domem z każdego miejsca na świecie. Od teraz Twoje mieszkanie jest nowoczesne, oszczędne i przede wszystkim bezpieczne.

Poznaj lepiej System Appartme i zapytaj naszego Doradcę o szczegóły.

Kontroluj zawory wody

Zabezpiecz mieszkanie przed zalaniem za pomocą jednego kliknięcia. Nieważne, czy wyjeżdząsz na urlop, czy po prostu wychodzisz do pracy. Od teraz Twoje mieszkanie jest bezpieczne.

Zarządzaj elektryką

Ta funkcja chroni mieszkanie przed skutkami, jakie może spowodować żelazko lub prostownica, których ktoś zapomniał wypiąć z gniazdka. Wyłącza także urządzenia pracujące w trybie standby (czuwania) oraz podpięte ładowarki i zasilacze.

Ustaw temperaturę

Zadbaj o swoje rachunki, optymalizując zużycie energii cieplnej. Tryb komfortowy zapewni Ci optymalną temperaturę otoczenia, a gdy nie ma Cię w domu uruchom tryb Eco, który znacznie obniży nie tylko koszty ogrzewania, ale także ilość emitowanych do atmosfery gazów.

Steruj oświetleniem

Wyłączając oświetlenie w całym mieszkaniu za każdym razem, gdy wychodzisz z domu, możesz zaoszczędzić nawet do 5% kosztów energii elektrycznej oraz ograniczyć swój ślad węglowy.

OKOLICA

Poznaj
najbliższą
okolicę!

Szybki dojazd do Trójmiasta

Dojazd do Gdyni

18 minut SKM
20 minut samochodem

Dojazd do Gdańska

54 minuty SKM
40 minut samochodem

STANDARD

Wysoki
standard

Pierwsza butikowa inwestycja o tak wysokim standardzie wykończenia

STANDARD

Części
wspólne

Wysoka jakość wykończenia
części wspólnych

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Porozmawiajmy!

  795 184 430

  sprzedaz@grupamodus.pl

  Adres biura: 84-230 Rumia, ul. 1 Maja 10  * Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych znajdującymi się w polityce prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie koniecznym do realizacji zgłoszenia, tj. kontaktu e-mailowego lub telefonicznego ze strony przedstawiciela spółki Modus Invest Sp. z o.o.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Modus Invest Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (administratora danych) moich danych osobowych w celach marketingowych, tj. przesyłania informacji handlowych dotyczących produktów i usług oraz informacji o nowych inwestycjach realizowanych przez spółkę Modus Invest Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  Akceptuję

  Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.