Zadzwoń do nas

KREDYTY

Wsparcie kredytowe

Szanujemy Twój czas, dlatego oferujemy Ci kompleksową realizację zakupu mieszkania.

Pozostajemy w kontakcie z ekspertami kredytowymi, którzy dzięki swojemu doświadczeniu, pomogą Ci wybrać najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę kredytową.

Firma Lendi Sp. z o.o., z którą stale współpracujemy, to najszybciej rozwijający się broker finansowy, dysponujący najbardziej popularnym i nowatorskim systemem dla ekspertów finansowych. Ta wizjonerska firma, która od lat działa na rynku Fin-Tech, gwarantuje wybór najtańszej formy finansowania w jak najkrótszym czasie.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w procedurach dotyczących uzyskania kredytu i jednocześnie chciałbyś otrzymać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb, skontaktuj się z dedykowanym ekspertem.

Mask Group 16

OD EKSPERTA

Kilka słów od eksperta

Nazywam się Aleksandra Ellwart

Od ponad 10 lat jestem ekspertem
kredytowym.

Jeśli chciałbyś uzyskać kompleksowe wsparcie w otrzymaniu kredytu, skontaktuj się ze mną:

+48 796 521 424

a.ellwart@modusinvest.pl

Kompleksowe wsparcie

Zapewniam bezpłatne i kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu kredytowego - od wykonania analizy zdolności kredytowej, przez doradztwo w wyborze najlepiej dopasowanej oferty, aż do przejścia całej procedury kredytowej skutecznie i bez problemu.

Wiedza

Moja wiedza, znajomość rynku finansowego jak i mieszkaniowego oraz umiejętności negocjacyjne, gwarantują najlepsze rozwiązania dopasowane do potrzeb i sytuacji Klienta.

Pomagam spełniać marzenia

Poprzez swoją pracę zawodową pomagam spełniać marzenia o własnym mieszkaniu, domu. Towarzyszy temu duża satysfakcja, ale także odpowiedzialność.

Dobre relacje

Dobre relacje i uczciwość w pracy z Klientem są dla mnie priorytetem.

Akceptuję

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.