Zadzwoń do nas
modus_main

DEWELOPER MODUS INVEST GDYNIA, GDAŃSK, RUMIA, REDA I STRASZYN

Budujemy Twoją przyszłość

Profesjonalizm i ambicja kreowania nowej rzeczywistości mieszkaniowej. 

Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w branży deweloperskiej oraz z szeroką wiedzą w zakresie:

  • ergonomii przedsiębiorstw,
  • obrotu nieruchomościami,
  • procesu projektowego,
  • procedur koniecznych do uzyskania pozwolenia na budowę,
  • generalnego wykonawstwa,
  • uzyskania pozwolenia na użytkowanie,

Dostarczamy mieszkania projektowane na miarę marzeń. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości życia ich przyszłym właścicielom.

Realizujemy nową rzeczywistość. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, stale analizujemy aktualne potrzeby rynku nieruchomości.

Realizujemy nową rzeczywistość

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, stale analizujemy aktualne potrzeby rynku nieruchomości. Stawiamy na prestiżowe lokalizacje naszych inwestycji, nie zapominając przy tym o wysokiej jakości wykonania, funkcjonalności i dogodnej infrastrukturze. Zależy nam na bezpieczeństwie i komforcie życia przyszłych właścicieli naszych nieruchomości.

Tworzymy coś więcej niż m2

Wiemy, że nasi Klienci w swoich mieszkaniach spędzą prawdopodobnie najpiękniejsze chwile swojego życia. Dlatego precyzyjnie analizujemy każdą lokalizację, a następnie wszelkie szczegóły projektu. Ostatnim etapem jest nieustanna dbałość o każdy element budowy. Dla nas mieszkanie to coś więcej niż 4 kąty. Staramy się, aby każdy z naszych lokali dawał możliwość nietuzinkowej aranżacji. Zadowolenie naszych Klientów to nasz priorytet.

Budujemy świadomie

Podczas analizowania każdej planowanej inwestycji stawiamy na społeczną odpowiedzialność biznesu. Składa się na nią wiele czynników, w tym uwzględnienie aspektów środowiskowych. Zawsze staramy się budować nasze nieruchomości z poszanowaniem dla ich przyrodniczego otoczenia.

deweloper_03

SMART HOME

W trosce o naszą planetę

Oszczędne i bezpieczne mieszkania z Systemem Appartme

Dobro naszej planety jest nam niezwykle bliskie, dlatego nasze obiekty wyposażyliśmy w nowoczesne rozwiązania, które mają realny wpływ na wspólne otoczenie.

System automatyki mieszkaniowej Appartme zapewnia nie tylko komfort zarządzania mieszkaniem z poziomu smartfona. To narzędzie pozwala także w automatyczny sposób zredukować zużycie energii w mieszkaniu, a tym samym zmniejszyć ilość dwutlenku węgla emitowanego do atmosfery.

Jeden System Apartme redukuje rocznie emisję takiej ilości CO, jaka pochłaniana jest przez 50 drzew!

FILOZOFIA 4 KROKÓW

4 kroki do własnego M

Modus Invest

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z wygodnego dla Ciebie sposobu nawiązania z nami kontaktu. Dopełnimy wszelkich starań, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytania.

Modus Invest

Spotkajmy się

Podczas spotkania omówimy lokal, który Cię zainteresował, przedstawimy materiały i porozmawiamy o wszystkich szczegółowych kwestiach.

Modus Invest

Zarezerwuj mieszkanie

Na tym etapie podpisujemy umowę rezerwacyjną. Od tego momentu
możesz czuć się spokojnie, bo Twoje mieszkanie będzie na Ciebie czekało.

Modus Invest

Ostatnie formalności

Czas na wybranie dopasowanego do Twoich potrzeb sposobu finansowania.
Kolejny krok to podpisanie umowy: deweloperskiej, a następnie
przyrzeczonej. Teraz pozostaje już tylko zamieszkać we własnym M!

Akceptuję

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.