Zamknij
Zamknij
Zamknij

Sprawdź nasze inne marki

Grupa Modus

Modus Invest

Realizujemy inwestycje mieszkaniowe, komercyjne, spółdzielcze i komunalne. Łączymy doświadczenie, ambicję i pasję oferując naszym klientom nowoczesne i ekologiczne budynki w wyselekcjonowanych lokalizacjach.

Przejdź do serwisu
Adwizon

Adwizon Budownictwo

Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, oferując kompleksową realizację prac budowlanych. Działamy w obszarze generalnego wykonawstwa, jak i realizacji poszczególnych etapów inwestycji.

Przejdź do serwisu
Modus nieruchomości

Modus Nieruchomości

Pośredniczymy w obrocie nieruchomościami, pomagamy w pozyskaniu finansowania inwestycji, zajmujemy się całościowym wsparciem kupujących i sprzedających. W naszym portfolio znajdziesz mieszkania, nieruchomości komercyjne i lokale usługowe.

Przejdź do serwisu

O nas

Profesjonalizm i ambicja kreowania nowej
rzeczywistości mieszkaniowej.

Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w branży deweloperskiej oraz z szeroką wiedzą w zakresie:

 • planowanie i projektowanie
 • analiza rynku nieruchomości
 • nadzorowanie procesu budowy
 • innowacyjne technologie
 • procesy uzyskania pozwoleń na budowę i użytkowanie
 • zarządzanie finansami inwestycji

Dostarczamy mieszkania projektowane na miarę marzeń. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości życia ich przyszłym właścicielom.

Realizujemy nową rzeczywistość. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, stale analizujemy aktualne potrzeby rynku nieruchomości.

Realizujemy nową
rzeczywistość

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, stale analizujemy aktualne potrzeby rynku nieruchomości. Stawiamy na prestiżowe lokalizacje naszych inwestycji, nie zapominając przy tym o wysokiej jakości wykonania, funkcjonalności i dogodnej infrastrukturze. Zależy nam na bezpieczeństwie i komforcie życia przyszłych właścicieli naszych nieruchomości.

Tworzymy coś więcej
niż m2

Wiemy, że nasi Klienci w swoich mieszkaniach spędzą prawdopodobnie najpiękniejsze chwile swojego życia. Dlatego precyzyjnie analizujemy każdą lokalizację, a następnie wszelkie szczegóły projektu. Ostatnim etapem jest nieustanna dbałość o każdy element budowy. Dla nas mieszkanie to coś więcej niż 4 kąty. Staramy się, aby każdy z naszych lokali dawał możliwość nietuzinkowej aranżacji. Zadowolenie naszych Klientów to nasz priorytet.

Budujemy
świadomie

Podczas analizowania każdej planowanej inwestycji stawiamy na społeczną odpowiedzialność biznesu. Składa się na nią wiele czynników, w tym uwzględnienie aspektów środowiskowych. Zawsze staramy się budować nasze nieruchomości z poszanowaniem dla ich przyrodniczego otoczenia.

W trosce o naszą
planetę

Oszczędne i bezpieczne mieszkania z Systemem Appartme

Dobro naszej planety jest nam niezwykle bliskie, dlatego nasze obiekty wyposażyliśmy w nowoczesne rozwiązania, które mają realny wpływ na wspólne otoczenie.

System automatyki mieszkaniowej Appartme zapewnia nie tylko komfort zarządzania mieszkaniem z poziomu smartfona. To narzędzie pozwala także w automatyczny sposób zredukować zużycie energii w mieszkaniu,
a tym samym zmniejszyć ilość dwutlenku węgla emitowanego do atmosfery.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami!

  modus_invest

  Małgorzata Jabłońska

  Małgorzata
  Jabłońska

  Porozmawiajmy!


  Szukasz swojego miejsca lub chcesz
  inwestować w nieruchomości? Napisz do nas!


  tel:


  + 48 795 184 430


  e-mail:


  sprzedaz@grupamodus.pl

  Formularz kontaktowy

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Numer telefonu

  Treść wiadomości

  Przynajmniej jedno pole zawiera błąd. Proszę sprawdzić wpisaną treść i spróbować ponownie.